Počítadlo

mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
mod_vvisit_counterDnes23
mod_vvisit_counterVčera140
mod_vvisit_counterTento týždeň645
mod_vvisit_counterTento mesiac2403
mod_vvisit_counterSpolu240564

Socialne siete

Facebook

Youtube 

September

Všeobecne

Pripravme sa na mesiac , kedy budeme mať pocit nespravodlivosti. Čokoľvek urobíme, pomyslíme si , všetko na nás bude padať. Ale len preto, že to tak budeme cítiť . ale opak je pravdou. Všetko čo sa bude zdať nespravodlivé , je vlastne to najlepšie čo sa nám mohlo stať. Čaká nás konečne vyrovnanie s minulosťou, a priaznivý smer v ďalšom živote. Preto sa nebojme problémov, sú tu pre nás. Preto , aby sme sa konečne dokázali vzdať všetkého nefunkčného a vyšli v ústrety tomu novému.

Za niekoľko dní až týždňov nás čaká pokoj a pohoda, ešte to chvíľu síce bude ako na hojdačke – raz hore a raz dole, ale už sa črtajú nové myšlienky a smer života, ktorý je pre nás určený. Malé nedorozumenia a túžba to zmeniť a potom príde odmena. Preto nebojme sa . Svet je taký ako si ho pripravíme. J

 

Vodnár

 

Koniec miernosti a prispôsobovaniu. Stačilo. Pozitívnym myslením svet nezmeníte, ale svoje šťastie ano. Tak prestaňte zvažovať, trápiť sa, ak niečo chcete ukončiť tak to urobte a nehľadajte výhovorky prečo sa to nedá. Ste dostatočne silní a odvážní. Všetko sa dobre skončí.

 

 


 

 

Ryby

 

 

Viera v dobro sa vo vás vždy skrývala. Vždy máte vieru v lepší zajtrajšok a veríte v dobro v iných. Možno je len čas povedať dosť, stačilo a prestať stále čakať, kedy si to uvedomia druhí. Pozbierajte svoje sily a pohnite sa ďalej v živote.

 

 


 

Baran

 

 

Je čas sa pohnúť vpred. Stačilo stagnácie, stačilo trpezlivosti. Je čas činov. A to vy máte radi predsa. Dosiahli ste všetko čo ste mohli , a je čas sa posunúť. Tu už nič viac nie je možné dosiahnúť. Nebojte sa zmien, nebojte sa vykročiť. Neznamená to že musíte pri tom aj mosty páliť, veď pomaly sa človek ďalej dostane

 

 


 

Býk

 

 

Ste šéf. Ste výnimočný J ja viem dobre sa to počúva, ale asi to ešte nie je ten správny čas. Možno tak za rok --- ak začnete využívať svoje schopnosti a odvahu, ak sa nebudete báť samých seba a urobiť prvý krok. Máte dobre našliapnuté, tak si to nepokazte.

 

 


 

Blíženci

 

 

A predsa sa točí....a len okolo vás. Ste slnkom v tejto galaxii a všetko je možné. Neničte všetko okolo vás svojim ohňom a láskou. Nechajte ľuďom priestor aby mohli dýchať, ste až príliš ohniví. Myslíte, že všetci by mali byť tak isto nabudení ako vy, ale tak to nie je. Každý má ten svoj správny čas . a ten váš práve prišiel .

 

 


 

Rak

 

 

Ste slabí a unavení. Nič nie je tak ako ste si predstavovali. Mysleli ste, že budete víťazom v tejto hre, ale opak je pravdou. Na poli vťahovom to nevyzerá ružovo, situácia sa nevyvíja podľa vašich predstáv, ale nezabúdajte že karma pracuje. Skúste si vstúpiť do svedomia, či tam máte upratané. Je to len na vás.

 

 


 

Lev

 

Niečo sa končí a niečo nové začína. Čas zmien a strachu z nového. To bude niečo pre Levov v septembri. Potrebujú si nechať čas , nie je kam sa náhliť. Nechajte si všetko prejsť hlavou , pretože na konci mesiaca Vás čaká veľké víťazstvo. Ste dostatočne múdri, šikovný a sebestačný. Len si verte a všetko dobre dopadne

 


 

Panna

 

 

Matka múdrosti? Tak nejako by sa dalo nazvať obdobie ktoré čaká Panny. Budú zbierať úrodu za všetko čo zasiali. Všetko má svoj čas priestor . a ten váš teraz prišiel. Možno výsledky nebudú viditeľné hneď, ale čaká vás šťastný život v kruhu najbližších, niekde aj nový prírastok do rodiny J

 

 


 

Váhy:

 

 

Vyrovnanie sa s problémami a nájdenie riešenia. Takto v skratke by sa dal nazvať mesiac pre Vás milé Váhy. Vy sami viete, že vždy všetko až príliš zvažujete, tak možno prišiel čas s tým prestať. Pozrite sa na veci priamo, nehľadajte problémy tam kde nie sú, hľadajte príležitosti na rast a zmeny pozitívne.

 

 


 

Škorpion

 

 

Pokušenie alebo trest?? Ako sa to vezme. Niečo sa skončí , niečo o čo nemá už zmysel bojovať. Aj ked ste to robili , už s tým prestaňte.začnite si všímať maličkostí, tešiť sa z malých vecí , a možno budete prekvapení aký nádherný život je pre vás pripravený.

 

 


 

Strelec

 

 

 

A predsa sa točí.... aj takto sa dá nazvať obdobie ktoré vás čaká. Boj a zároveň bránenie toho svojho, večné trápenie a zábava...takto nejako to vyzerá u Vás. Ako na hojdalke – boj a nestabilita verzus pokoj a láska. Maličkosti vás dokážu vytočiť, ale mali by ste myslieť na to, že to netreba vzdávať. Nakoniec sa všetko na dobré obráti tak ako vždy.

 

 


 

Kozorožec

 

 

Niečo sa končí a niečo nové začína. Jeden cyklus je u konca aby mohol nejaký nový začať. Pozor však na nejaké problém doma, nie je všetko zlato čo sa blyští. Nejaké mráčiky sa predsa len zbiehajú nad vaším domácim krbom

 

 

 

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 5 pripojení

Partneri