DECEMBER 2023

 

Všeobecne

Karta Miernosť ukazuje na pomalý a pohodový  mesiac, ktorý vyvrcholí vianočným zázrakom . Je čas si sadnúť a ohliadnúť sa späť za celým rokom ,ktorý nechávame za sebou. Čo sa nám podarilo? Čo sme nestihli? Čo ešte musíme stihnúť? Čo už nepatrí do nášho života? A naopak čo tam má byť? To sú otázky na ktoré je čas nájsť odpoveď , aby sme si vedeli pripraviť svoj plán do Nového roka. Spomeňme si na najbližších, navštívte ich a pospomínajte na všetkých , aj tých ktorí tu už nie sú s nami. Na tie krásne spomienky, ktoré nosíte všetci vo svojom srdci . Buďte v spoločnosti detí a skúste si spomenúť ako ste sa cítili v tomto období Vy keď ste boli dieťaťom. Tak bezstarostne a nedočkavo ako to len deti vedia....o týchto energiách bude celý mesiac , ktorý nás čaká.

Rada anjelov: Je to na Vás. Požiadajte archanjela Michaela, aby vyčistil všetky strachy , negatívne myšlienky , pocity a energie, ktoré majú pôvod vo Vašich predchádzajúcich vzťahoch, a oslobodil Vás od deštruktívnych vzorcov chovania. Dôverujte Vašim sprievodcom .

Afirmácia: Som tu v správny okamžik. Prác na sebe je celoživotný proces. Nezáleží na tom, ako dlho bude trvať, pretože mám všetok čas na svete. Myšlienky, ktoré si práve teraz dovoľujem, s ktorým verím vytvárajú moju budúcnosť. Tieto myšlienky utvárajú moje skúsenosti pre zajtrajšok , budúci týždeň , budúci rok...

 

 


 

Vodnár

Všeobecne

Vež naznačuje udalosti, ktoré sú na spadnutie. Nie je možné sa im vyhnúť či už chcete alebo nie. Ale to je len dobre. Niekedy sa bojíme urobiť pomyselný krok do neznáma a pritom keby sme tušili, že je to ten správny krok ktorý nám prinesie dlho očakávané šťastie tak sa rovno rozbehneme. A tak to je to aj teraz. Zmeny , ktoré sa budú zdať ako veľké nešťastie sa obrátia nakoniec na veľké šťastie. Čakajte turbulentný začiatok mesiaca ale neskôr už len radosť, lásku a pohodu. Sviatky oslávite tak ako sa patrí - v kruhu najbližších a najmilších. Spomienky na doby krásne Vám prinesú úsmev do srdca i na tvár. Rovnako sa môžete tešiť na naplnenie peňaženky a darčeky pod stromčekom, ktoré prekvapia. Takže nebojte sa zlých začiatkov, všetko sa na dobré obráti . To si hovorte vždy keď Vás prepadnú zlé myšlienky.

 

Rada anjelov: Požiadajte anjelov o uvoľnenie všetkých jedovatých energií, ktoré ste mohli absorbovať. Ste okúzľujúcimi bytosťami svetla, nie je o opravovať ani meniť. Archanjel Ariel Vám odkazuje, aby ste sa nepozerali dozadu, načasovanie je správne , práve teraz ste pripravení vzlietnuť za svojimi snami. Očakávajte hojnosť a naplnenie. Je čas na odmenu za vytrvalosť.

Afirmácia: Všetky moje vzťahy sú obklopené kruhom lásky. Mám krásne a harmonické vzťahy, ktoré sú naplnené vzájomným rešpektom a starostlivosťou na oboch stranách. Som silný/á. Som zdravý/á a plný/á energie. Cítim svoj pružný krok. Vidím žiariace oči . Som tu v celej svojej kráse a v plnom jase. Práve teraz. Všímam si znamenia. Ďakujem za všetko čo už mám a čo som dokázal/a.


Ryby

Všeobecne

Viera/Veľkňaz ukazuje na silný karmický mesiac, kedy si budete hľadať svoju cestu životom . Máte všetky vedomosti a skúsenosti v sebe , pokročili ste na ceste vývoja duše a teraz prišiel čas , aby ste svoje skúsenosti a vedomosti odovzdali ďalej. Skúste sa pozrieť okolo Vás , kto by privítal pomoc od Vás, radu, či len pohľadenie...Ukážte svojmu okoliu Vašu silu a obratnosť. Nájdite rovnováhu vo Vašom živote pracovnom ale hlavne súkromnom. Na obzore je aj nová známosť, či naplnenie skrytých túžob. A to všetko máte na dosah ruky. Vo svojom srdci.

Rada anjelov: Archanjel Ariel Vám odkazuje: Odpútajte sa ,predstavte si samú seba v tejto situácii ako úspešnú a verte v pozitívny výsledok. Buďte silná a postavte sa za svoje priania. Nenechajte sa manipulovať a ovládať. To čo vnímate ako temnú stránku je Vaším skrytým pokladom .

Afirmácia: Som slobodný/á. Mám radosť zo svojej práce. Cením si príležitosť pomáhať iným. Všetko čo robím konám s radosťou. Poznám svoj talent a môžem ho ponúknuť ľuďom, ktorí hľadajú presne to čo dobre viem. Je čas sa povzniesť nad obmedzujúce myšlienky a konanie.


Baran

Všeobecne

Karta Luna podobne ako u Strelcov naznačuje , že Vás čaká mesiac , ktorý bude odkrývať skryté tajomstvá a nevery. Preto pozor na klamstvo a podvod , ktoré sa môže vyskytovať vo Vašej blízkosti. Dávať by ste si mali pozor aj na nové známosti, nové ponuky práce . Overte si všetky informácie, nie všetky budú pravdivé. Poniektorí sa nebudete dokonca vedieť rozhodnúť medzi viacerými možnosťami a to bude ešte viac frustrujúce. No nezabúdajte, stačí sa spoliehať na intuíciu, ktorej máte požehnane. Len ju počúvajte viac ako svoje ego a všetko dobre dopadne. Pozbrierajte svoje skúsenosti a vykročte kam vás srdce volá. Ostatní Vás budú nasledovať. Tak ako v realite existuje dobro a zlo, tma a svetlo – tak aj vo Vašom svete sa začnú po ťažkých chvíľach rozvíjať tie krásne, plné lásky, hojnosti a zdravia. Preto dôverujte a nechajte sa viesť.

Rada anjelov: Archanjel Raguel Vám odkazuje: Pozoruj svoje fyzické aj psychické pocity, pretože cez nich k Vám hovorí vyššia moc. Nastal čas zbaviť sa negatívnych myšlienok a pocitov . Je pre Vás bezpečné vidieť energiu lásky vo všetkých jej formách , ako sú anjeli, aury a vízie.

Afirmácia: Som ochotná sa učiť nové veci. Veľmi rada sa učím a som ochotná sa vzdať starých myšlienok, pokiaľ mi už nevyhovujú. Meniť sa a rásť je vzrušujúce. Som slobodná/ý. Všetko čo potrebujem prichádza ku mne v správny čas. Žiadam o pomoc a hovorím životu čo chcem a potom dovolím . aby sa to stalo. Prijímam všetko čo prichádza a dôverujem dokonalému načasovaniu. Úspech je za rohom. Tvrdá práca a úsilie prináša svoje ovocie.


Býk

Všeobecne

Karta Súd naznačuje, že Vás čaká dôležité rozhodnutie vo Vašom živote. Niečo sa končí a niečo nové začína. Niektorí z Vás budú zvažovať odchod alebo aspoň posun niekam z doterajšej pozície, či už pracovnej alebo vzťahovej. Nie je potrebné sa báť , pretože ste pod šťastnou hviezdou a všetko dobre dopadne. Každé rozhodnutie prinesie v budúcnosti svoje plody , ktoré budú šťastné. Každý kúsok vášho života zapadne na správne miesto ako puzzle. Počúvajte intuíciu a nasledujte svoje sny. A takto o rok keď sa pozriete späť nebudete veriť vlastným očiam čo uvidia. Kam ste to dosiahli a čo všetko ste dosiahli . Budete spokojne sedieť a užívať si . A to všetko začína práve teraz.

Rada anjelov: Archanjel Raguel odkazuje , že všetko je presne tak ako má byť v tejto chvíli. Pozrite sa späť a spomeňte si na svoje sny, vidíte ich v realite...Preto si predstavte práve teraz samú/samého seba ako úspešného a verte v pozitívny výsledok. Ste pripravení zmeniť život. Ste strojcom svojho osudu.

Afirmácia: Mojou motiváciou je láska. Odpor, kritika, pocit viny a strach vznikajú vtedy, ak obviňujeme druhých a nechceme prevziať zodpovednosť za svoje činy. Múdrosť a inteligencia vesmíru je tu pre mňa a môžem ju používať. Verím životu , že ma podporí. Otváram spojenie s vyššou mocou. Celé moje telo je dokonalé a božské. Zaslúžim si vyzerať a cítiť sa skvele . Oslavujem prirodzenú krásu.


Blíženci

Všeobecne

 

Karta Veľkňažka podobne ako u Kozorožcov ukazuje na mesiac, kedy by ste sa mali spoliehať hlavne na svoju intuíciu a počúvať hlas srdca. Odomknite svoje najtajnejšie miesta duše a urobte poriadok s pocitmi ktoré tam nájdete. Sú Vaše rozhodnutia robené viac rozumom alebo srdcom? Hľadáte spriaznenú dušu alebo plnú peňaženku a blahobyt? Odpovedzte si úprimne sami sebe. Je to len Váš život a aký si ho urobíte, tak sa budete v ňom cítiť. Máte radi zábavu, priateľov ale je to to čo Vás napĺňa naozaj šťastím? Niektorí sa rozhodnú pre radikálnu zmenu a pobalia si kufre . Niekto na dovolenku, niekto sa rovno odsťahuje. Máte možnosť dosiahnúť všetko čo si prajete, tak vezmite svoj život do vlastných rúk a konajte. Teraz je ten správny čas začať so zmenami.

 

Rada anjelov: Archanjel Jeremiel odkazuje, že všetko sa deje presne tak ako má a v správny čas . Zamerajte svoju pozornosť k odpovedi na otázku, ako môžete urobiť svet lepším a zákon príťažlivosti sa automaticky postará o Vaše potreby. Vstávate z popola ako Fénix a odovzdávate sa zmene. Dôverujte sebe aj iným.

Afirmácia: Všetko čo potrebujem prichádza v správny čas. Žiadam o pomoc tak, že poviem životu čo chcem a dovolím, aby sa to stalo. Mojou motiváciou je láska. . Odpor, kritika, pocit viny a strach vznikajú vtedy, ak obviňujeme druhých a nechceme prevziať zodpovednosť za svoje činy. Už teraz som krásna a dokonalá bytosť a tak si dovoľujem , aby ku mne prúdila bezpodmienečná láska. Ponáram sa do oceánu lásky , ktorý mám v sebe a odovzdávam ho ako vlny ďalej .


Rak

Všeobecne

Karta Slnko ukazuje na krásny a pohodový mesiac, ktorý prežijete v kruhu najbližších. Niektoré situácie sa vyjasnia, a niektoré budete musieť ukončiť svojim vlastným rozhodnutím, ale všetky prispejú k Vašej pohode , ktorú si budete nadmieru užívať. Zamyslite sa čo všetko ste už dosiahli a čo všetko ešte máte pred sebou. Nič nie je nemožné pre Vás. Dobre si zvážte svoje priania, pretože niekedy sme veľmi nemilo prekvapení keď sa nám premenia do reality. Preto ak si budete priať, nezabúdajte na presné inštrukcie pre anjelov.

Rada anjelov: : Archanjel Raguel odkazuje , že všetko je presne tak ako má byť v tejto chvíli. Pozrite sa späť a spomeňte si na svoje sny, vidíte ich v realite...Nadišiel nádherný čas skúmania, romantiky a tvorivosti. Predstavte si samú seba ako úspešného a verte v pozitívny výsledok. Dôverujte životným cyklom a božskému zámeru.

Afirmácia: Som veľkorysý/á. Prijímam svoju citlivosť . Je posvätnou bránou k mojej intuícii, je to radar, ktorý zachytáva signály a energie. Som v jednote s každou bytosťou na tejto planéte. Stojím na pokraji nového vedomého prebudenia na celej planéte. Som ochotný/á rozširovať svoje myšlienkové obzory. Nechávam žiariť svoje svetlo lásky. Mám nekonečnú zásobu lásky, ktorú rozdávam. Čím viac lásku dávam, tým viac jej môžem rozdať.

 


Lev

 

Všeobecne

Karta Milenci naznačuje mesiac kedy budete stáť pred rozhodnutím ako ďalej. Budete sa rozhodovať čo Vám v živote chýba a čoho je už príliš. Skrývate pred druhými svoje vlastné city a pocity , a niekedy aj sami pred sebou. Prečo to robíte? Ste preto šťastnejší ? Nebolo by jednoduchšie priznať si holú pravdu, že potrebujete pri sebe človeka na ktorého sa dá spoľahnúť? Zbytočne hráte ľadovú kráľovnú pred druhými. Ak dovolíte aby aj iní zhliadli Vašu krásnu dušu a srdce plné lásky , Váš život sa naplní . Niektoré Levy sa budú tešiť z prírastku do rodiny, iní zas s rozšírenia firmy či zmeny práce. Všetky zmeny všetky zmeny však budú prínosom a budú šťastné pre budúcnosť. Preto neváhajte a urobte prvý krok. Týmto krokom začnú zmeny na ktoré tak dlho čakáte.

Rada anjelov: Archanjel Jeremiel odkazuje, že všetko sa deje presne tak ako má a v správny čas . Všetko je v poriadku a prestaňte sa trápiť. Nájdite rovnováhu vo Vašom živote. Váš zvierací sprievodca je Vašim strážcom a pomáha Vám .

Afirmácia: Všetky zmeny sú pre mňa jednoduché. V okamžiku kedy mám ochotu sa zmeniť, mi Vesmír začne pomáhať. Prinesie mi všetko čo potrebujem. Mám silu uskutočniť všetky potrebné zmeny. Rozhodujem sa stáť na vlastných nohách a prevziať zodpovednosť za svoj život. Nemôžem sa zavďačiť všetkým. Som sám sebou v celej svojej veľkosti.


Panna

 

Všeobecne

Karta Veľkňažka podobne ako u Kozorožcov a Blížencov ukazuje na mesiac, kedy by ste sa mali spoliehať hlavne na svoju intuíciu a počúvať hlas srdca. Odomknite svoje najtajnejšie miesta duše a urobte poriadok s pocitmi ktoré tam nájdete. Vo vašom prípade sa tieto otázky budú týkať hlavne vzťahov . Sú tieto vzťahy správne: Sú čisté a verné? Alebo sú tam tajomstvá? Vo Vašom živote sa môžete pripraviť na horúce chvíle lásky, na nový vzrušujúci vzťah, ktorý Vás zasiahne ako blesk z jasného neba. Ak tomu dáte šancu a hneď na začiatku vyložíte všetky karty na stôl, má tento vzťah na krásnu spoločnú budúcnosť. Preto je potrebné stavať na pevných pilieroch spoľahlivosti a vernosti.

Rada anjelov: Archanjel Uriel : Áno Vaše nápady sú pod božskou ochranou. Nájdite silu a začnite meniť svoje sny na skutočnosť. Stojte si za tým čo chcete a čomu veríte. Získate tým úctu a rešpekt druhých. Táto situácia má korene v minulých životoch. Požiadajte svojich anjelov, aby Vám pomohli si rozpomenúť na skúsenosti z minulých inkarnácií, opustiť ich , poučiť sa z nich a vyliečiť sa .

Afirmácia: Je to iba myšlienka. Myšlienka sa môže zmeniť. Moje myšlienky a slová vytvárajú moju budúcnosť. Moje myšlienky vytvárajú zážitky zajtrajška, budúceho týždňa, budúceho mesiaca aj budúceho roka. Všímam si znamení. Zameriavam sa na všetko čo som už dosiahla a prestávam sa báť budúcnosti. Uzdravujem sa na všetkých úrovniach. Prijímam celého samého seba.


Váhy:

Všeobecne

Karta Súd podobne ako u Býkov naznačuje, že Vás čaká dôležité rozhodnutie vo Vašom živote. Niečo sa končí a niečo nové začína. Niektorí z Vás budú zvažovať odchod alebo aspoň posun niekam z doterajšej pozície, či už pracovnej alebo vzťahovej. Nie je potrebné sa báť , pretože ste pod šťastnou hviezdou a všetko dobre dopadne. Zastavte sa a zmiernite tempo. Svojho myslenia aj konania. Máte čas sa pozrieť do svojho vnútra a rozhodnúť sa či to čo vidíte je to čo chcete od života. Možno je čas si dať dole pásku z očí a pozrieť sa realite do očí . Máte možnosť veci zmeniť a dosiahnúť v živote spokojnosť na všetkých stranách, len sa prestaňte báť urobiť krok do neznáma. Pretože tam v diaľke sa už ukazuje svetlo krajšej budúcnosti.

 

Rada anjelov: Archanjel Chamuel radí, vyčistiť si priestor okolo seba , aby sa mohli začať diať pozitívne zmeny. To čo sa Vám zdá v tejto chvíli ako nespravodlivé, v skutočnosti sa deje pre Vaše dobro. Spojte sa so svojimi milovanými zosnulými, aby Vám podali pomocnú ruku pri zmenách.

Afirmácia:. Som prepojená/ý s celým životom . Som duch, svetlo, energia, vibrácia, farba a láska. Som prepojená/ý s každou bytosťou na planéte a s celým vesmírom. Ospravedlňujem sa všetkým a sebe komu som nevedomky ublížil/a. Som ochotný sa meniť a rásť. Som pripravený/á robiť vo svojom živote pozitívne zmeny a priťahujem k sebe všetku potrebnú pomoc


Škorpión

Všeobecne

Voz naznačuje, že v mesiaci december budete mať pocit, že ste na úteku. Všetko sa bude diať rýchlo a zbesilo. Ale nebojte sa, všetko zvládnete a do nového roka vykročíte správnou nohou. Mnohé malé a čiastočné víťazstvá Vám prinesú hrejivú energiu, ktorú si zaslúžite. Podarilo sa Vám zničiť všetko nepotrebné a staré a vyčistiť si priestor pre to nové čo už čoskoro príde do Vášho života. Možno menej premýšľajte a viac oddychujte. Verte svojim pocitom a intuícii, ktoré máte spoľahlivé. Všetky myšlienky a sny , ktoré sa Vám zdali ďaleko a nedosiahnuteľné, sa stávajú pomaly skutočnosťou. Tak odovzdajte svoje túžby vesmíru a dôverujte , že všetko má svoj čas.

Rada anjelov: Požiadajte archanjelov Michaela a Rafaela, aby Vás a Vaše okolie, danú situáciu a každého koho sa to dotýka očistili od negatívnej energie. Vzdajte sa logiky a dôverujte svojim pocitom , buďte otvorení novým myšlienkam. Vaši blízky z neba na Vás dávajú pozor a milujú Vás.

Afirmácia:. Milujem samého seba. Práve teraz a tu. Naplno. V procese odkrývania a uvoľňovania starých negatívnych častí samého seba som k svojmu vnútornému dieťaťu vľúdny, láskavý a nežný. Otváram sa na spojenie s vyššou mocou. Múdrosť a inteligencia vesmíru je tu pre ma , môžem ju využívať. Verím životu , že ma podporí. Každý problém má riešenie.


Strelec

Všeobecne

Luna naznačuje mesiac v ktorom síce oslavujete svoje narodeniny väčšina z Vás, ale zároveň to až také zábavné nebude. Možno práve tá zábava bude pre Vás príliš drahá. Mnohí môžete čakať zvýšené výdavky, až Vás z toho rozbolí hlava. Budete musieť konečne zložiť ružové okuliare z očí a priznať si krutú pravdu. Aj keď bude bolieť, je čas sa rozhodnúť. Nemôžete sedieť na dvoch stoličkách. Už dlhšie vo Vašom vnútri bojujete svoj vlastný boj medzi známym a neznámym, starým a mladým, novým a poznaným, tmavým či svetlým... je čas sa zastaviť, rozhodnúť a podľa toho potom konať. Nabrať odvahu, ktorá Vám predsa nikdy nechýbala a vybrať sa tam , kam Vás srdce povedie. Pretože len to vie presne čo je pre Vás dôležité. Tak sa prestaňte vnútorne zožierať a trápiť ( aj keď si to nechcete priznať ani sami pred sebou, tak to robíte) a vykročte za krajším zajtrajškom na novú cestu .

Rada anjelov : Požiadajte anjelov o uvoľnenie všetkých jedovatých energií, ktoré ste mohli absorbovať. Všetko zlé je za Vami, a ste pripravení na nové príležitosti. Nadišiel čas skúmania , romantiky a tvorivosti. Myslite pozitívne.

Afirmácia: Radujem sa zo svojej práce. Cením si príležitosť pomáhať iným . Spojujem sa s kreativitou Vesmíru a dovoľujem jej, aby cezo mňa prúdila a naplnila ma. Prajem svojej rodine a blízkym lásku. Ak chcem lásku a prijatie od svojej rodiny a blízkych, potom musím mať lásku a prijatie tiež ja pre nich. Každému členovi svojej rodiny posielam myšlienky lásky a prijatia. Moje myšlienky sú vibrácie a preto ich smerujem k láske , hojnosti a zdraviu.

 


Kozorožec

Všeobecne

Veľkňažka naznačuje skryté obavy a strachy, ktoré máte vo svojom vnútri a derú sa na povrch. Máte pocit, že sa nemáte kam pohnúť, že už ste vyskúšali všetko a nič neprinieslo túžený pokoj vo Vašej duši. Ale možno sa stačí zastaviť a nechať veci plynúť bez nátlaku. Možno len pozeráte na dané trápenia stále z rovnakého pohľadu a tým pádom nevidíte aj iné riešenie. Skúste poodstúpiť, nenechať sa zbytočne trápiť do úmoru a odovzdajte svoje obavy vyšším silám, aby Vám mohli pomôcť Načúvajte svojim snom, možno v nich nájdete odpovede. Pretože tie máte už teraz vo svojom vnútri len ste nenašli spôsob ako počúvať svoju intuíciu. Ak tak urobíte čakajte zázrak. Zistíte, že všetko vlastne ide ako po masle a vy budete presne vedieť čo ďalej a kam sa vybrať.

Rada anjelov: Archanjel Michael Vás odstraňuje prúdenie nízkych energií smerom k Vám a ochraňuje Vás , Vašich najbližších , Váš domov. Ďakujte za príliv hojnosti a s dôverou sa obráťte k Bohu aby Vám pomohol zbaviť sa obáv a starostí.

Afirmácia: Som v harmónii s prírodou. Som v harmónii s celým životom, so Slnkom, Mesiacom, vetrom, dažďom, so Zemou Vzdávam sa starých bolestí a rán a odpúšťam všetkým aj sebe. Nikdy nemôžem vyrovnať účty. Pomsta nefunguje , pretože to čo vysielam to dostávam. Ten kolotoč musí niekde skončiť . Venujem pozornosť vnútornej komunikácii. Je čas sa povzniesť nad zónu pohodlia a svoje ťažkosti.

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri