Výklad na november 2019

 

1.-10.11.2019

Tak ani sme sa nenazdali a máme tu november. So všetkým čo k nemu patrí – aj s počasím a emóciami . Máme tu čas zastavenia sa a spomínania, spomínania na všetkých blízkych , ktorí tu už s nami nie sú. No navždy ostanú v našich srdciach a na našom nebi, kde na nás dávajú pozor . Je tu čas zastavenia, kedy sme sa dostali na koniec jedného cyklu podobne ako Koleso šťastia keď sa zastaví , aby sme zhodnotili čo je dobré a čo zlé. No tentoraz je pred nami skôr to dobré. Máme plnú truhlicu možností, ktoré čakajú len na to , aby sme si niečo z nej vybrali . Jednotlivé možnosti sme si v nedávnych týždňoch vyskúšali , aby sme sa vedeli jednoduchšie rozhodnúť, ktorá táto voľba je pre nás tá najlepšia. Horíme túžbou a očakávaním nových začiatkov, nových skúseností a zážitkov. Pretože skúšky sú už za nami a my vieme čo si máme vybrať. Možno to pôjde pomaly , ale ako sa hovorí, pomaly ďalej zájdeš...a tu to platí na 100%. A že to bude dobrá voľba, je jasné. Veď nám na cestu svieti slniečko splnených prianí. Tak poďme na to ­!!!

11.- 17.11.2019

Keďže sme si v minulom týždni vybrali smer, tento týždeň by sme mali venovať svoju energiu zmenám , ktoré so sebou tento výber prinesie. Samozrejme, že to nemusí prebehnúť všetko bez bolesti, ale my už predsa vieme, že aj pomyselná „Smrť“ , so sebou prináša bolesť. A to len preto, aby sme nechali umrieť všetko čo už nepotrebujeme a urobili priestor novým veciam, ľuďom, zážitkom...Očakávajme nové správy ,ktoré sú už na ceste. A tešme sa , že prichádzajú krajšie časy .

18. – 24.11.2019

Toto je dar pomoci – či už v hmotnej sfére, vzťahovej alebo časovej. V každom vzťahu potrebujeme cítiť a vedieť, že niekomu na nás záleží. A práve tento týždeň je na to ako stvorený. Rovnako samozrejme aj my môžeme dať najavo ľuďom , ktorých máte radi, čo k nim cítite. A nemusí to byť len v partnerskom vzťahu. Kľudne aj priateľom, kolegom, rodinným príslušníkom. Všetci potrebujú lásku a pochopenie. Veď o tom je život. Ak máme pokoj a pohodu , máme dosť energie aj na ostatné veci - napríklad hmotné záležitosti, ktoré sú samozrejme v dnešnej dobe tiež dôležité.

25. – 30.11.2019

No a posledný týždeň budeme venovať skôr pracovným záležitostiam. Čakajú nás nové nápady na podnikanie, zmeny v práci, úradné záležitosti, nové myšlienky. Pozor však na to, aby sme nad vecami nepremýšľali až príliš. To tiež nie je dobre. Všetko by malo byť v rovnováhe. U niektorých by sa mohli objaviť aj nejaké právne záležitosti, takže dávajte pozor, aby ste si všetky veci dali do poriadku, skôr ako by mohli nastať tresty za nesplnenie úloh. No napriek tomu to vyzerá na celkom pohodový týždeň.

Keď zhodnotíme celý november tak si môžeme byť istí, že bude stáť za to. Čakajú nás krásne dni, aj keď podľa počasia asi nie J A preto Vám prajem veľa lásky a pohody aj v tomto chmúrnom novembri.

Vaša Miška

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri