http://www.karmalogia.sk/images/stories/images/vodnar.jpg

 

 

September

 

Mesiac september je nielen z numerologického hľadiska ukončením a zavŕšením všetkého nepotrebného. Mnohí budú uvažovať o zmenách - sťahovaní či odchode z doterajších vzťahov. Mali by ste dôverovať svojej intuícii, pretože všetko potrebné je vo Vás. Ste múdri a skúsení, máte silu víťazov tak sa rozhodnite a konajte. Úspech je na dosah ruky. Pozbierajte čo sa dá použiť, vyhodnoťte situáciu a konajte.

August

 

Mesiac august sa ponesie v znamení energií tajností a pretvárky. Pozor by ste si mali dávať na prezradenie tajomstiev, ktoré ste ukryli hlboko vo vašom vnútri a nechcete aby sa dostali von. Niekedy stačí málo a bublina praskne. Je tu čas, kedy Vaša intuícia je na vrchole a bolo dobré sa naučiť ju počúvať. Je tu čas, kedy sa mnoho vecí láme a nastáva nové obdobie v živote mnohých z nás. Nie je potrebné pri týchto zmenách , nech už sú akékoľvek sa zbytočne báť. Máte všetky vedomosti a skúsenosti tohto sveta v sebe, tak ich počúvnite skôr ako budete počúvať svoj strach. Pretože ten je zlý pán. Krásny a úspešný začiatok zmien nám všetkým praje Miška

Júl


Krásny a slnečný júl – tak by sa dal jednoducho nazvať tento letný mesiac. Anjeli nám odkazujú , aby sme sa sústredili na svoje vnútorné dieťa a konečne začali využívať tak ako každé malé dieťa svoju vnútornú intuíciu bez zbytočného premýšľania...prichádza čas zvažovania, odmien ale aj trestov – no len takých ktoré si naozaj zaslúžime. Veď ako nám inak majú dať vedieť, že už stačilo, že táto cesta nie je pre nás vhodná. Mnohým do cesty prichádza nová láska, nové priateľstvo či iné naplnenie citov. Možno nebude trvalé, ale určite príde tak rýchlo až nás to zaskočí. Ale nebojme sa, sme na všetko pripravení, máme múdrosť, skúsenosti, vášeň i stabilitu. Sme pripravení aj keď si mnohí budú myslieť opak. Je len na nás ako sa rozhodneme s týmito darmi naložiť. Na jedno však nezabúdajme – nie je čoho sa báť. A tak si leto užívajme plnými dúškami, aby sme v zime mali na čo spomínať.


Jún

 

Konečne prišiel ten čas na ktorý sme tak dlho čakali. Sú tu pripravené zmeny v našich životoch, vo všetkých oblastiach. Čaká na nás čas splnených prianí. Vyhrali sme všetky vnútorné boje a konflikty a našli sme tú správnu cestu. Už vieme kam máme vykročiť , rozhodli sme sa a našli v sebe silu a odvahu urobiť prvý krok. Pretože práve týmto krokom sa začína naša nová cesta životom. Je čas konania, už sme dosť dlho čakali a dúfali, prišiel čas činov. Takže poďme na to a nech vykročíme tou správnou nohou :)

Máj

 

Máj Lásky čas...Tento rok to platí doslovne. Je to čas nových začiatkov, nových vzťahov, šťastných koncov. Je to mesiac kedy pomyselne prejdeme cez most za novými udalosťami a to staré , nepotrebné necháme za sebou. Možno tá cesta a rozhodnutie bude bolestivé, možno nás zloží tak povediac k zemi, ale ako sa vraví – všetko zlé je na niečo dobré . A presne tak to bude aj teraz. Vo chvíli keď sa budeme cítiť mizerne si nezabudnite pripomenúť, že je to len preto, aby sa podobne ako pri búrke vyčistil vzduch a keď vysvitne slniečko bude nádherný deň. Takto to bude aj teraz. Na konci mesiaca si povieme, že to stálo za to. A my budeme spokojne si užívať plody našich rozhodnutí.

Apríl

Miernosť

Čas skľudnenia, pokory a rozvahy. Mesiac apríl je mesiacom ,ktorý aj bežne navodzuje tieto pocity , a to viac práve v tomto čase svetovej pandémie. Celý svet sa zastavil, aby opätovne našiel hodnoty , ktoré sú dôležité. Je tu čas uvedomenia si správnych hodnôt a možno ich prenastavenia. Je tu čas na vnútornú obrodu, očistu , zbavenia sa všetkého nepotrebného. Aby sme si vo svojom srdci našli miesto pre tak potrebnú lásku a pokoru. Pretože len tá nás dokáže ochrániť pred všetkým zlým .

Marec

A je tu tretí mesiac roka 2020. Ako ten čas letí... Je tu čas astrologického nového roku a tak mnoho z nás bude práve tento mesiac uzatvárať veci a situácie, ktoré už naozaj nemajú čo robiť v našich životoch a od konca mesiaca sa začne nový rok , nové možnosti , nové lásky, nové situácie. A to stojí aj za pár sĺz a chvíľ sklamaní, ktorým sa bohužiaľ mnohí z nás nevyhnú. Čo je ale skvelé, je poznanie, že sme za posledný rok prežili toľko situácii, ktoré z nás vytiahli to najlepšie, že sme pripravení na zmeny. Máme dostatok vedomostí, skúsenosti a odvahy. Vieme , že teraz to záleží len a len na nás ako sa rozhodneme pokračovať. Pozor by sme si mali dávať na veci tajomné, nepoznané, ukryté pre nami. Ešte stále je tu mnoho nepoznaného a tak si zachovajme chladnú hlavu a neverme všetkému s čím sa stretneme, o čom nás budú chcieť presvedčiť . Najskôr sa presvedčme sami a potom dôverujme iným. No a to všetko len preto, aby sme si mohli splniť svoje sny. A tie sú tu a čakajú na nás. Všetko je už pripravené na ich uskutočnenie. A tak Vám všetkým prajem krásny a láskou naplnený marec .

 

 

 

 

Vaša Miška

 

 

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 2 pripojení

Partneri