Pondelok 16.12.2019

V pondelok sa pripravte na príchod správ, ktoré nemusia byť práve najlepšie. Ale nezabúdajte, že aj v tom zlom, vždy treba vidieť niečo dobré. A preto pozorne počúvajte, čítajte, hľadajte... nové myšlienky a správy sú pripravené tak, aby nám priniesli nakoniec stabilitu a rovnováhu v živote tak potrebnú.

 

 

Pondelok 9.12.2019

Niektorí z Vás sa môžu dočkať povýšenia v zamestnaní, iní zas správy o tehotenstve J Každopádne dnešný deň bude plný dobrých a rýchlych správ, ktoré prinesú radosť a šťastie do najbližších týždňov a mesiacov. Jediné čo je potrebné urobiť, je myslieť pozitívne. Pretože aj keď to nebude vyzerať v prvý moment ako splnenie Vašich snov, s odstupom času zistíte , že to bolo to najlepšie čo sa Vám mohlo stať.

 

 

 

Pondelok 2.12.2019

Pondelok sa ponesie v znamení energie a vášne, nastolenia pravidiel a poriadku do chaosu posledných dní. Všetko zlé a prekonané je za nami a my máme dostatok energie a vedomostí na dosiahnutie cieľa. Pozor na falošné sľuby a vzdušné zámky. Všetko si poriadne overte skôr ako sa rozhodnete.

 

 

 

 

Pondelok 25.11.2019

Anjeli nám v tento deň odkazujú – Ste pripravení!!! Áno, prišiel správny čas, nie je potrebné viac čakať. Stačí počúvať svoj vnútorný hlas a intuíciu, ktorá nás bude viesť. Pozná najlepšie a najsprávnejšie odpovede na naše otázky. Sme pripravení začať stavať nové veci v našom živote. Staré situácie a vzťahy sú preč, uvoľnili miesto novému . V tento deň je možné všetko. Sme ako Cisár – múdri a rozhodní, vieme čo chceme a sme pripravení to dosiahnuť. A preto roztiahnite krídla a leťte...

 

 

 

Pondelok 18.11.2019

Ako sa vraví : „zlý začiatok, dobrý koniec“. Tak nejako bude vyzerať dnešný deň. Zrejme nie všetko pôjde hladko akoby sme chceli, ale hlavné je nevzdať sa. Je potrebné si vytvoriť okolo seba ochranný múr, za ktorý nepustíme nikoho a nič. Možno budeme potrebovať na chvíľku odísť do ústrania, aby sme ako tá žena porozmýšľali čo sme už zažili . No nezabudnime sa pozrieť aj za seba a možno tam uvidíme to čo ona nevidí. To nové čo nás ešte čaká. Nie je dobré prepadať smútku a depresii, pretože anjeli nám odkazujú jasne, že nie je čoho sa báť. Všetky starosti sa stratia rovnako ako tieň, keď zasvieti opäť slniečko na oblohe. Je potrebné len vydržať a stanoviť si hranice, za ktoré už nie sme ochotní ustúpiť. O všetko ostatné sa postará vesmír.

 

 

 

Pondelok 11.11.2019

Dnešný nádherný dátum evokuje energie myšlienok . Premýšľanie a rozhodovanie o našom šťastí . Tentoraz sa skôr zameriame na finančnú stránku života, na prehodnotenie našich materiálnych záležitostí , na hranice našich finančných možností. Musíme si dať pozor , aby naše výdavky na „nepodstatné“ veci neboli príliš veľké. Musíme sa naučiť určiť si hranice a disciplinovane ich dodržiavať. Byť veľkorysý neznamená rozdávať peniaze hocikomu. Veľakrát väčšou pomocou je naučiť tých druhých ako si ich zabezpečiť svojou vlastnou prácou. Ak by sa v dnešný deň aj vyskytli nejaké nepredvídané výdavky, nemusíte sa báť, že by ste to s rozvahou Vami danou nezvládli.

 

Pondelok 21.10.2019

 

Keďže celý týždeň je pod vplyvom osudových karmických kariet, tak ako inak by mal začať tento týždeň ak nie kartou z veľkej arkány – SVET. A to nám ukazuje, ako sme už hovorili aj pri Kolese šťastia – ukončenie jednej etapy a začiatok niečoho nového. Samozrejme nemôžeme očakávať , že to príde len tak , lebo my sme si vytiahli túto kartu. Aby to mohlo prísť a naplniť sa, musíme pre to niečo urobiť. Poprosiť anjelov o pomoc, aby nám pomohli si spomenúť na skúsenosti z minulých reinkarnácií, poučiť sa z chýb, ktoré sme vtedy vykonali a vyliečiť sa z nich . Pretože, len vtedy dokážeme pohnúť naším Kolesom šťastia , aby nová etapa nášho života bola naplnená šťastím , tak ako to ukazujú ďalšie karty . Počúvajte svoju intuíciu, všetko čo potrebujeme vedieť, už máme v sebe a ak k tomu poprosíme o vedenie našich anjelov, tak nemôžeme ísť nesprávnym smerom. Premeňme naše myšlienky , aby nám priniesli ovocie a aby nás priviedli k dverám do našej krajšej budúcnosti .A ako hovorí nasledujúca karta anjelov – blízkej budúcnosti. Budúcnosti, kedy sa budeme cítiť ako tá Kráľovná pohárov – múdra, emotívna, rozvážna, šťastná a krásna (samozrejme platí to aj pre mužov, len si to skrátka obráťte J )Budeme plné lásky a vedomostí, ktoré budeme vedieť rozdávať . Len ten, kto niečo vlastní, môže rozdávať. Či už materiálne alebo emotívne . A pritom všetkom myslite na to svetielko na konci cesty, ktoré už presvitá spoza pootvorených dverí našej skvelej budúcnosti.

Krásny a pohodový pondelok želá Miška

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 6 pripojení

Partneri