Sobota 21.12.2019

Pre niektorých po včerajšej zábave nastáva čas zastavenia a pocitu , akoby sa celý svet obrátil dole hlavou. Bude stáť dosť úsilia sa dostať z tohto stavu, ale aj to sa stáva :)

Pre iných to bude deň plný nových nepoznaných myšlienok a prianí. Mnohá budú spomínať a preberať v hlave čo sa to vlastne včera udialo. Budú zasnene premýšľať a hľadať spôsob , akým budú ďalej žiť. Mnohí sa budú cítiť zamilovane. A to je krásne :)

 

 

Sobota 14.12.2019

Zrada a závisť, podvod a klamstvo. To sú nie práve príjemné veci na sobotu. A tak buďme opatrní komu a čo budeme hovoriť. Nechváľme sa zbytočne, veď aj tak to nie je podstatné čo a koľko toho máme. Chváľme sa jedine svojou vnútornou silou a láskou, pretože to je to najcennejšie čo môžeme mať a ukázať bez strachu , že nám to niekto zoberie.

 

 

 

 

 

 

 

Sobota 7.12.2019

Naplnenie vo všetkých smeroch je témou dňa. Máme vieru a vášeň pre dosiahnutie pokoja a lásky vo vzťahoch. Sme múdri a rozvážni ako Cisár, ktorý vie že má moc všetko zmeniť podľa vlastných predstáv. Možno sa v našom živote objavia ľudia alebo záležitosti spojené s minulými životmi, ale to len preto, aby sme sa mohli vyliečiť a posunúť ďalej. Ak si nebudeme vedieť dať rady, nebojme sa obrátiť na svojich anjelov, ktorí sú tu pre nás vždy pripravení pomôcť.

 

 

 

Sobota 30.11.2019

Dnes k nám môžu prísť správy, na ktoré čakáme. Je tu nová energia a šťastná náhoda nám môže priniesť splnenie našich túžob. Nezabúdajte, že zákon príťažlivosti funguje - na čo myslíme a hlavne ako ..to si pritiahneme do svojho života. Preto v dnešný deň môžeme dostať späť všetko čo sme , hoc aj nevedomky, investovali .. do vzťahoch k priateľom, spolupracovníkom, rodinným príslušníkom, či úplne cudzím ľuďom... aj to dobré aj to zlé. No pri pohľade na tieto karty , toho dobrého bude určite viac

 

 

 

Sobota 23.11.2019

Vášeň a láska je témou dňa . Hľadanie a nastolenie rovnováhy na princípe jin a jang. Máte dostatok intuície a múdrosti, aby ste zvládli akýkoľvek rozhovor s partnerom. Ste pripravení bojovať za svoje práva vo vzťahu. A to všetko s ľahkosťou a ženskou energiou. Ako kráľovná, ktorá vie čo chce dať a hlavne vie aj to čo chce dostať. A vie si o to požiadať. S rozvahou a láskou.

 

 

 

Sobota 16.11.2019

Sobota bude naplnená rýchlymi energiami, správami, činmi. Pre niektorých to bude deň kedy sa budú cítiť akoby sa pohybovali v jednom kole. Tým by som odporučila sa zastaviť , meditovať a premýšľať prečo sa to deje. A možno poprosiť anjelov o znamenie , započúvať sa do slov pesničky alebo úryvku rozhovoru, ktorý s vami rezonuje, pretože práve tam je pre Vás skrytá odpoveď. Pre niektorých to bude deň, kedy môžu požiadať alebo byť požiadaný o ruku J Je to čas prekvapení a rýchlych jednaní. Takže buďte pripravení na všetky možnosti. Nič nie je nemožné...

 

Prihlásenie 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hosť: 1 pripojení

Partneri