Nedeľa 22.12.2019

Nedeľa bude preplnená láskou a vášňou. Je to deň ako stvorený na splnenie snov. Budeme sa cítiť ako pod šťastnou hviezdou, kedy všetko bude možné. Niektorí možno dostanú nápad na zmenu životnej cesty – možné sú zásnuby alebo žiadosti o ruku. Možné sú nové priateľstvá a nové zväzky. Rovnako je možné tehotenstvo, takže tí ktorí to neplánujú , pozorJ Rovnako pozor na pokušenie všetkého druhu. Aby sme sa nakoniec necítili uväznení vo svojom vnútri.

 

 

Nedeľa 15.12.2019

A je tu nedeľa a s ňou pohoda a kľud . Už tretia adventná prináša okrem kľudu aj vnútorný nepokoj . Ale ten je v pozitívnom zmysle slova . Už dávnejšie ste urobili rozhodnutia , ktoré Vás možno stáli dosť síl ale práve prichádza obdobie na ktoré čakáte . Na vytúžený výsledok tohto rozhodnutia. Nech sa už týkal čohokoľvek , verte , že budete spokojní. A vy to vnútorne už viete a preto sa neviete dočkať. Už je to na ceste...

 

 

Nedeľa 8.12.2019

Kocky sú hodené. Je tu druhá adventná nedeľa a s ňou opäť čas pokoja a trpezlivosti. Odpútajte sa od nepodstatných vecí , nechajte sa viesť osudom . Nájdite si čas na prechádzku v prírode a vzdajte hold matke prírode za to ako dokáže veci manažovať. Ako každý vtáčik , zvieratko aj kvet vie čo a kedy má urobiť. Niekedy stačí len veriť a nechať sa unášať prúdom osudu. Tak si to vychutnajte aspoň v tento deň. Príjemné nič nerobenie J

 

 

 

Nedeľa 1.12.2019

Ani sme sa nenazdali a je tu posledný deň v týždni a dokonca aj posledný mesiac v roku. A ako najlepšie zavŕšiť týždeň ak nie oddychom a zábavou. Tak si to presne takto užime. Všetko sme zvládli a naučili sa mnoho nového. Treba len veriť svojej intuícii a úspech je na dosah. S nádejou na víťazstvo Vám prajem krásnu nedeľu a ešte krajší december.

 

Nedeľa 24.11.2019

Hlavná karta dňa je Cisárovna. Je to karta , ktorá vyjadruje práve tú energiu, ktorú sme si včera vybojovali. Energiu matky, starostlivej gazdinky, manželky, milenky. Energiu niečoho nového, rovnako ako na karte to nové zobrazuje novorodeniatko v jej rukách . Dôverujte svojej intuícii , že ste na správnej ceste, aj keď ešte nevidíte svetlo na konci tunela, je tam . A prevezmite zodpovednosť za svoj život do vlastných rúk. To je posolstvo pre dnešný deň. Pretože ak máte vieru v šťastný koniec, máte všetko potrebné.

 

 

 

 

 

Nedeľa 17.11.2019

A máme tu nedeľu. Deň odpočinku po celkom hektickom týždni. Deň , ktorý by sme mali využiť na stretnutie so svojim blízkymi. S ľuďmi s ktorými sa cítime dobre za každých situácií a ktorí už len svojou blízkosťou nám pomáhajú sa zbaviť strachu . Mali by sme sa pozrieť na základy nášho strachu a prípadne požiadať o pomoc. S vnútornou silou a nádejou dokážeme aj nemožné. Anjeli nám odkazujú, že musíme len veriť a nasledovať svoju znovunájdenú vášeň v našom živote a všetko dobre dopadne.

 

 

PrihlásenieKto je online

Máme hosť: 1 pripojení

Partneri