Výklad na týždeň 16.12. – 22.12.2019

Posledný adventný týždeň prišiel skôr ako sme sa nazdali. A s ním prichádza čas kľudu a pohody. Všetko čo bolo zlé a nepotrebné sme vypratali, a pred nami je čas krásnych a túžobných očakávaní. Tešíme sa na príchod blízkych priateľov a rodinných príslušníkov, túžobne očakávame príchod našich partnerov... Je to čas očakávaní a túžob, čas splnených prianí, aj tých skrytých , vnútorných... pozor však , aby nás neovládla túžba skrývať vo svojom vnútri viac ako treba... práve teraz je čas vyjsť na svetlo so všetkým ...

 

 

Výklad na týždeň od 9.12. – 15.12.2019

A máme tu ďalší adventný týždeň. Cítime, že môže byť naplnený šťastím, pokojom a láskou. Otázka znie , či to všetko budeme mať s kým prežívať. Nie že by sme nemali, ale mnohí z nás budú túžiť po niečom lepšom. Po niečom čo nemajú a vlastne ani presne nevedia čo by to malo byť, prípadne kto by to mal byť. No túžba po nepoznanom je silnejšia. Vieme , že máme všetko čo potrebujeme, ale čo s tým nekľudom v nás? S túžbou po niečom novom? Po nepoznanom? Čo ak to bude lepšie? A tak nám neostáva iné iba byť trpezlivý a čakať na znamenia. No pritom netreba zabúdať, že vždy pri pohybe vpred, zanechávame niečo za sebou, tak aby to neboli spálené mosty a my sme sa nemali ako vrátiť späť...

 

 

Výklad na týždeň 2.12.-8.12.2019

Tak sa nám začal prvý adventný týždeň a tým aj najkrajšie obdobie roka. A práve tak ako by počas adventu malo byť aktuálne, tak aj karty nám hovoria o skľudnení a spomalení. O zastavení sa a oddychu. O nájdení samého seba . O hľadaní naplnenia. Hľadaní a vytváraní toho najdôležitejšieho v živote. Láske. Láske k blížnemu, ale aj samému seba. Pretože len vtedy ak dokážeme milovať samého seba , máme dostatok lásky na rozdávanie. A preto tento týždeň skúsme nájsť vnútornú pokoru a lásku , zbavme sa malicherností na ktoré nie je vhodné doba ( vlastne nikdy... nielen teraz) a naplňme seba aj iných láskou a pozornosťou. Nádherný adventný čas prajem všetkým Vám, ktorí čítate tieto riadky.

 

 

Výklad na týždeň od 25.11. – 1.12.2019

Láska, láska a zasa láska...čo viac si človek môže priať?? Ja viem , ešte zdravie.. ale všetci vieme, že ak sa cítime milovaní a milujeme, cítime sa väčšinou aj zdraví. A práve tak to bude vyzerať celý nasledujúci týždeň, ktorý sa bude niesť v energiách lásky. Budeme sa zabávať, plánovať nové zážitky, nové smery... pozor však na prílišné preceňovanie svojich síl , na neprimeranú formu zábavy, sexu... aby sme si na seba nakoniec neuplietli bič...Máme však ochranu Archanjela Michaela , ktorému tieto obavy môžeme zveriť a on nás bude celý týždeň ochraňovať a viesť. Prajem Vám týždeň plný lásky a pohody v tomto predvianočnom čase tak potrebnú.

 

 

 

Výklad na týždeň od 18.11.-24.11.2019

Tento týždeň sa nám bude niesť rovnako víťazne ako rytier na koni na prvej karte . Pripravte sa na oslavy úspechov za vyhrané skúšky. Čaká nás hojnosť a zábava. Rovnako aj ale úcta a pokora , odovzdanie sa vyšším silám. Anjeli nám radia, aby sme naše problémy a starosti spísali na papier a odovzdali ich im. Odpútali sa a uvoľnili , verili a nasledovali svoju znovunájdenú silu a vášeň v láske aj kariére. Prosperita , bohatstvo a šťastie nikdy neboli tak blízko. Stačí sa uvoľniť a veriť.

Nezabudnite , že všetko začína myšlienkou.

 

 

Výklad na týždeň od 11.-17.11.2019

Karty na tento týždeň , v ktorom prebehne spln v Býkovi nám ukazujú práve na riešenie a hľadanie istoty. Istoty v materiálnom ale hlavne nemateriálnom svete. Celý týždeň budeme hľadať rovnováhu a kľud. Mnohí sa budú musieť rozhodnúť ako ďalej. Možno to bude znamenať odpustenie a odchod . Je nutné si ale uvedomiť, že všetko čo sa nám deje v živote má svoj zmysel. Aj keď si to mnohokrát nechceme pripustiť, pretože to bolí, je predsa len férové si uznať , že aj my sa môžeme mýliť. A preto je potrebné si situácie zhodnotiť , odpustiť sebe aj iným a opustiť všetky zlé a nefunkčné situácie, aby sme sa mohli pohnúť ďalej. Pretože tam ďalej nás čaká krásny a naplnený svet. Svet plný lásky, pohody a kľudu, ktorý tak veľmi pre svoj život potrebujeme. Na dosiahnutie nášho cieľa potrebujeme usilovne pracovať, pretože aj keď výsledok je krásny , cesta k nemu je na nás.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 7 pripojení

Partneri