Júl 2021

 

Baran 2021

Osudové zmeny a zastavenie sa. To je energia , ktorá čaká Baranov v júli. Veď sa kam máme naháňať keď je leto, horúco a konečne nastal čas oddychu. Tak si ho vychutnajte so všetkým čo k tomu náleží a pripravte sa na zmeny. Tie , ktoré prídu budú nevyhnutné. Ale to neznamená, že zlé ...

 

Býk

Rozhodovanie sa ....to sa ponesie v povetrí celého júla . Niektorí budú zvažovať odchod do zahraničia, možno na dovolenku a možno na stálo?? Niektorí naopak budú zvažovať návrat. Možno návrat niekam a možno k niekomu... je tu mnoho možností a každý si vyberie tú svoju. Na čo si dať však pozor je , že vo Vašom okolí sa môže nachádzať niekoľko falošných ľudí, ktorí sa Vám budú snažiť radiť, preto pozor a vždy si chráňte svoj chrbát.

Blíženci

Šťastné kroky a rozhodnutia. Nový smer , nové priateľstvá. Skrátka pre Blížencov mesiac júl prinesie šťastie vo veľkom. Pozor len na to, aby ste zbytočne nelietali v oblakoch a neprekombinovali svoje túžby. Niekedy menej je viac. Ste múdri a nad vecou. Tak sa podľa toho správajte a ponúknite zo svojho šťastia aj tým , ktorí ho toľko momentálne nemajú.

Rak

Nový začiatok – v láske, priateľstve, podnikaní... skrátka čokoľvek si budete priať začať, teraz je ten správny čas. Neváhajte, máte všetky predpoklady uspieť . Máte všetky vedomosti a zručnosti . Prešli ste si všetkými potrebnými skúškami v živote až ste došli do tohto bodu. Už len vykročiť a na nič nečakať. Vrhnite sa do víru života a život Vás odmení.

Lev

Rýchle a rázne, možno aj niekedy trošku bolestivé ..také energie budú pre Levov pripravené na júl. Nová vášeň pre všetko čo Vás zaujíma. Nová láska, spaľujúca vášeň, no i nové problémy vo vzťahoch. Je na Vás ako sa na to pozriete a rozhodnete sa. Ja čas zožať všetko čo ste doposiaľ zasiali, či dobré alebo zlé. Ale nebojte sa, je leto . Vaše obdobie , a preto šťastena stojí na Vašej strane

Panna

Zmeny , ukončenia...všetkého zlého a nepotrebného. Ste známi tým, že máte radi vo svojom živote poriadok, vo všetkom a teraz presne nastal čas takýto poriadok si urobiť, vo všetkom. Hlavným bodom budú vzťahy, ale nebude sa to týkať len tých partnerských, ale všetkých... A potom Vás čaká zaslúžená odmena , ktorá Vám prinesie úľavu a kľud také potrebné pre Vás.

Váhy

Prišiel čas stability , ktorú ste tak dlho čakali. Čas kedy si potrebujete svoje veci usporiadať na to správne miesto. Nielen veci, ale aj myšlienky a rozhodnutia. A hlavne stáť si za nimi tak ako sa dnes rozhodnete, nech to bude akokoľvek bolestivé. Pretože nakoniec Vám to prinesie šťastie a pokoj a pohodu a istotu, a to tu predsa ide.

Škorpion

Šťastné chvíle nastávajú. Mnohé Škorpionky majú potrebu „zahniezdiť“ a tá sa im môže v tomto mesiaci splniť. Pre iných vo vašom okolí budete ako ochranárka a radkyňa. Ste silná a sebavedomá žena (samozrejme pre mužov Škorpionov to platí tiež J ) Máte všetko vo svojich rukách a nemusíte si robiť žiadne starosti, tak to využite a naplno si užite leto.

Strelec

Možno sa na začiatku mesiaca niektorí Strelci stretnú s malými prekážkami, ale netreba sa báť, bude to len také malé postrašenie, zbytok mesiaca na Vás čaká pohoda a relax. Všetky prekážky , ktoré Vám bránili v šťastnom živote sú preč, možno ešte pozor na malé nevýznamné nástrahy od niekoho vo Vašom okolí, ale stačí si len dať trošku viac pozor a všetko dopadne dobre.

Kozorožec

Nádherný mesiac je pripravený aj pre Kozorožcov. Máte v rukách kľúč k Vášmu šťastnému životu. Konečne sa veci a udalosti pohnú a začnú pracovať vo Váš prospech. Všetko na čo siahnete sa Vám premení na zlato. Pozor však na to, aby ste neskočili v zlatej klietke.

Vodnár

Pre Vodnárov nastáva čas, kedy po trápeniach posledných mesiacov sa rozhodnú upratať vo svojom živote podobne ako Panny. Všetko zlé a stuchnuté, nefunkčné a pokazené musí preč, aby uvoľnilo miesto novému a lepšiemu, funkčnému a perspektívnemu. Možno to nebude ľahké rozhodovanie, ale určite nevyhnutné. To čo vytriedite a budete považovať za použiteľné , nezabudnite pribaliť na cestu za lepším zajtrajškom.

Ryby

Hurá za splnenými snami. Počúvajte svoje podvedomie, pretože Vám chce povedať niečo dôležité a potrebné k nasmerovaniu k novému životu . Zbavte sa všetkého nepotrebného a ťažkého , nie je potrebné riešiť veci za všetkých okolo, zamerajte sa len na seba. A vykročte alebo ešte lepšie – rozbehnite sa v náruč šťastiu.

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normálna tabuľka"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-priority:99; mso-style-qformat:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin-top:0cm; mso-para-margin-right:0cm; mso-para-margin-bottom:10.0pt; mso-para-margin-left:0cm; line-height:115%; mso-pagination:widow-orphan; font-size:11.0pt; font-family:"Calibri","sans-serif"; mso-ascii-font-family:Calibri; mso-ascii-theme-font:minor-latin; mso-fareast-font-family:"Times New Roman"; mso-fareast-theme-font:minor-fareast; mso-hansi-font-family:Calibri; mso-hansi-theme-font:minor-latin; mso-bidi-font-family:"Times New Roman"; mso-bidi-theme-font:minor-bidi;}

Jún 2021

Baran

 

Prichádza čas uzdravenia. Vyjasnenia situácii a problémov, ktoré nás sužovali dlho. Víťazstvo je na dosah, otvorme sa novým smerom, novým myšlienkam, nájdime vnútornú silu , počúvnime intuíciu a nemôžeme sa mýliť . Čakajú nás krásne dni.

Býk

 

Istota je súce krásna vec, ale niekedy treba riskovať. Zvoliť iný smer, inú myšlienku, iné nápady...Je potrebné si veriť, že nie je čoho sa báť, pretože všetko už dávno vieme, len to potrebujeme vytiahnúť na svetlo sveta a veriť samému sebe, že to dáme.

 

Blíženci

Je čas prehodnotiť svoje úmysly, svoje rozhodovanie, možno je čas sa na chvíľku zastaviť a počkať na príhodnejší čas. Nemá zmysel ísť hlavou proti múru, len preto, že si myslíme, že to dáme. Nájdime kľudnejšie a pokojnejšie riešenie , veď s chladnou hlavou vidíme lepšie.

Rak

Vnútorný hlas nám káže odpustiť. Všetkým a všetko, ale hlavne sebe samému. Sme múdri a rozhodní a tak si stojme za svojimi rozhodnutiami, aj keby sa to iným nepáčilo, veď život žijeme len ten svoj a každý si za svoje činy bude zodpovedať sám.

Lev

Anjeli Vám odkazujú, aby ste to nevzdávali, ak by sa aj udalosti kopili a vyzerali by nezvládnuteľne. Stále existujú vo Vašom okolí priatelia , ktorí sú na Vašej strane. Jednoduché je veci vzdať, dospelejšie je bojovať. Tak veľa šťastia.

Panna

Hľadáte stabilitu a istotu, no nie všetko je zlato čo sa bliští. Je tu čas sa zastaviť a pozrieť sa pravde do očí. Možno len nie je vhodná doba na riešenie, počkajte a veci sa pohnú samé.

Váhy

Zmeny, ktoré prichádzajú do Vášho života sú nevyhnutné. Možno niečo stratíte, a možno aj niečo získate, vždy existuje rovnováha v živote. Preto sa nebojte robiť kompromisy, pretože tie Vás môžu preniesť cez ťažšie obdobie.

Škorpion

Rozhodujete sa a svoje argumenty hľadáte až na dne svojich skúseností. A možno jediné čo sa máte v tejto chvíli naučiť je povedať nahlas NIE. Nemusíte byť stále za toho dobrého, niekedy je dobré myslieť len na seba.

Strelec

Zlomené srdce, problémy vo vzťahoch, rozpadajúce sa vzťahy . to sú energie tohto mesiaca. Možno si budete pripadať, akoby ste chodili po rozheganom a rozpadajúcom sa drevenom moste , ktorý vedie nad roklinou, ale verte , že to všetko zvládnete, ak budete počúvať svoju intuíciu. A všetko dopadne tak ako má. Dobre ..

Kozorožec

V júni prišiel čas kedy na vyriešenie Vašich problémov, ktoré sa náhle objavia budete potrebovať pomoc iných. Neváhajte o ňu požiadať. Možno to bude nad Vaše sily, ale priatelia sú na to, aby Vám pomáhali.

Vodnár

Obraňujte svoje , svoj domov, svoju rodinu, priateľov, prácu, vzťahy.... všetko čo je pre Vás dôležité. A na to , aby ste dosiahli vytúžené víťazstvo je potrebné si presne stanoviť ciele a nebáť sa povedať na rovinu čo chcete a aký máte názor na veci. Napriek tomu, že ste často nad vecou, dnes je ten čas, kedy musíte zaujať jasné stanovisko.

Ryby

Ukľudnenie, liečenie, pohoda a kľud. To sú energie pre Ryby tento mesiac. Máte na dosah všetko čo si zaumienite, len jediné čo musíte – ostať kľudní.


PageRank

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri