Kozorožec 22.12. - 20.01

Planetárne konfigurácie sa stále menia. A to je dobre! Už koncom starého roka si môžete veľmi šťastní klopkať na rameno, pretože ste niečoho dosiahli. A napriek tomu máte pocit, že sa necítite tak nádherne, ako by to bolo vhodné. Pretože vás zdržiavajú požiadavky na zmeny a veľmi neobvyklá túžba po slobode. Táto téma bude významná do konca júla. Avšak v oveľa miernejšej podobe. Stále nie ste si istí, či by ste mali zostať pri tom čo máte, alebo čoho ste sa dopracovali. Trochu bezcieľne tápete bludiskom budúcnosti. A to vám - realistovi - teraz vôbec nepadne dobre. Najjednoduchší liek na túto dilemu: pokojne sa nechajte unášať. Východisko nájdete s istotou, aj keď len od augusta, keď sa vyskytnú vhodné šance. Keď sa budete rozhodovať, mali by ste sa spoliehať viac na intuíciu, ako na predchádzajúceho sprievodcu vašej mysle - váš rozum. Železná disciplína je zvyčajne vašou silnou stránkou. Dodržiavajte ju a dopracujete sa k cieľu. S veľkou vytrvalosťou, ktorá je jednou z vašich najľahších úloh a výziev v tomto roku. Aspoň v prvých siedmich mesiacoch. Potom váš svet bude zreorganizovaný a pre vás bude v poriadku. Tieto mesiace budete vnímať veľmi pozitívne a uvoľnene a podľa toho budete aj sebaisto konať.


Láska

Venuša vás bozkáva zo svojho spánku Šípkovej Ruženky. Od septembra sa zdržiava vo vášnivom Škorpiónovi čím vám umožňuje pestovať si nové krídla. Nový milenec, stará láska, alebo nové vzplanutie? Skôr to môžete pociťovať ako viac stresujúce, než povzbudzujúce. To je v poriadku, ak nechcete stratiť rešpekt druhých.


Kariéra

Po pomerne voľnom prístupe k plánom a stratám sa v prvej polovici augusta môžete vrátiť späť k normálnej disciplíne. Do tej doby sa vám otvorili niektoré možnosti, ktoré môžete od septembra štandardne analyticky preskúmať. Faktom je, že hviezda vašej kariéry - Jupiter - vám v tomto roku nie je príliš užitočný. Ale Merkúr vám v auguste a decembri dá jasnú predstavu o úspešných projektov.


Energia

Mars sa pohybuje v tomto roku cez Zverokruh, a niekedy môže mnoho, niekedy vôbec nič. Ak si zo starého roka prinášate nejaké trápenie, tak sa čoskoro o to postarajte. Oživiť by vás mohol vhodný rehabilitačný program, takže nejaký si naplánujte. Najlepšie by ste ho mohli využiť v septembri a októbri.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri