Rak 22.06. - 22.07.

Takí uvoľnení a pokojní ako v minulosti, dostávate sa plynule ďalej do roka 2013. Budete mať šťastie cítiť sa skvelo aj vo veľkých vzdialenostiach a budete dosť ďaleko od náladovosti a citlivosti, ktoré sa Rakom všeobecne pripisujú. Ale s tým je spojené aj veľké nebezpečenstvo: že z čírej harmónie upadnete do pohodlnosti a veci necháte prebiehať úplne nekontrolovane. Ak sa rozhodnete tak, nesťažujte sa na budúci rok, kedy iní budú na večierkoch oslavovať svoj úspech, ale vy sa nezmôžete na nič iné, ako na ďalší pekne premárnený rok. Zamyslite sa znova! Či majú vaši partneri (šéf, obchodní partneri, ostatní personalisti) vyslať pre vás ešte dôraznejšie signály aby ste si konečne uvedomili svoje šance? Najmä v povolaní, je na čase získať tučný kus koláča. To funguje len ak sa riadne zapojíte. Chcete? Takže: sformulujte si požiadavky a buďte pritom, keď sa bude zadávať práca, ktorá sa blíži vašim predstavám. Dôležité: Do vášho úzkeho kruhu rodiny a priateľov prijmite nové tváre. Ich podnety budú vašim skutočným ziskom v roku 2013.

Láska

Ach, šťastné dni! Od polovice januára do začiatku marca sa cítite eroticky ako inokedy a svet mužov má úplne vaše názory. Avšak naozaj vzrušujúce to bude v prvom augustovom týždni. Pohľad, dotyk a úsmev postačia, aby ste si vyhodili z kopýtka a odišli s vlajúcimi zástavami do preplneného tábora milovníkov. Kto tam už rozložil svoj stan, zažije od septembra nekonečne krásne pocity, ktoré nikdy nebude chcieť ukončiť.


Kariéra

Dosť dlho ste sa prizerali, ako vás ostatní predbiehajú. Dosť. Je rad na vás. Ale mali by ste byť rýchli, pretože len do konca júla bude najviac úžasných príležitostí. Pokojne sa zmieňte v kruhu priateľov a bývalých kolegov, že sa určite zaujímate o nové výzvy. Najlepšie mesiace pre zmenu a možnosti úspechov sú: marec, apríl a júl.


Energia

Upotené aktivity v telocvični nie sú vašou vecou. Pohodlná chôdza alebo jazdy na kolieskových korčuliach sú vhodnejšie. Pamätajte na to (alebo spustite to teraz). Jupiter je síce voči vám priateľský, pokiaľ ide o zamestnanie a lásky, ale nie voči vášmu telu. Dostávate chuť na sladkosti a inklinujete k tučnote a slabosti.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hosť: 1 pripojení

Partneri