Ryby 20.02. - 20.03.

Je príjemné sedieť na brehu, pozorovať zapadajúce slnko, ako sa stráca pod horizontom a snívať o pestrom svete. Je nám ľúto, ale ste tu a teraz, v obyčajnom reálnom svete. A musíte prechádzať aj týmto Saturnom chladeným rokom. To funguje oveľa lepšie, ak sa nebudete oháňať autoritami, ale niekedy aj ustúpite. Najmä preto, že si môžete byť istí, že máte navrch. K vašim povinnostiam patrí, že musíte tiež udržiavať kontakty, aj keď niektorí ľudia jednoducho nie sú práve sympatickí. Vytrvalosť je teda v móde. Čakajú na vás niektoré veľmi lukratívne ponuky. Nemusíte plánovať obrovské večierky, ale počkajte. Čo je na prvý pohľad dobrou príležitosťou, nemusí byť skutočným hitom. A ak ste nič nepodpísali, nie je to ešte oficiálne. Verte svojim znalostiam ľudskej povahy, ešte viac svojej intuícii, o ktorej je známe, že v znamení Rýb je najvýraznejšia. Niektorí chválenkári vás opantávajú, vypočítavo apelujú na vaše láskavé srdce alebo sa snažia podviesť vás. Veľkú spätnú väzbu a podporu v tomto roku získate z radov svojej rodiny. Vychutnávajte si to, obklopte sa nimi a stres z opustenia zamestnania alebo podnikania nechajte za dverami, keď večer prídete domov. Ale neskončite v monotónnych rytmoch. Oživte čas rôznymi aktivitami. V prípade, že sa k vám vkradlo strašidlo odcudzenia, bude tento rok rokom rozhodovania. Kompromisy by mohli byť prijateľným riešením, ale dúfajme, že nie nevhodné.


Láska

S výnimkou dvoch malých výkyvov v máji a júli, si môžete vybudovať skutočnú lásku, nie ako Amor. O to viac, ak venujete svoju neskreslenú vášeň svojmu partnerovi / partnerke. Je vám k dispozícii a v roku 2013 vás nezahanbí. A je najlepším liekom pre vaše sebavedomie.


Kariéra

Všetky príležitosti, ktoré sa vám prezentujú, sú veľmi lákavé. Ale pozor! Nemeňte svoj tábor s vlajúcimi zástavami. Skontrolujte si a pozrite sa do zákulisia ľudí, ktorých by ste chceli pretiahnuť k sebe. Najmä v máji a júni. Ak dôjde k rozhodnutiu, potom sa s nimi stretnite bez toho, aby ste boli ovplyvnení ostatnými. Vaše dobré obdobia: marec, apríl a jún. Ak chcete zmeniť zamestnanie alebo investovať, potom v tejto dobe.


Energia

V podstate ste v najlepšej forme. Až od polovice apríla bude váš výkon mierne klesať. Pripravte sa vopred. Vitamínmi a minerálnymi liečbami, niekedy aj týždňom pôstu. Koncom mája nastáva ďalší vzostup, ktorý sa opäť zníži len od septembra do polovice októbra.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 4 pripojení

Partneri