Strelec 23.11. - 21.12.

Všetko je nové, všetko bude inak. Priatelia a príbuzní sa mnohým Strelcom zdajú byť ako premenení. Neobvykle premýšľaví a dokonca občas aj introvertní a zamĺknutí. Niet divu. Vy ste mali, alebo ešte máte niečo medzi sebou upraviť. Musia byť zodpovedané odborné otázky a medzitým strašia tiene vašich nočných myšlienok. Takže sa pýtate na zmysel celku. Nejde o žiadne stopy únavy zo života. Nanajvýš o bohatý život povrchných priateľstiev vo vzťahu, ktorý možno ešte viac skĺzol v nečinnosti cez týždne a mesiace do znepokojujúceho ticha. Mnohí Strelci urobili za všetkým hrubú čiaru a ktorí to dosiaľ neurobili, čaká ich to tohto roku. Šanca tejto fázy spočíva v uznaní skutočných hodnôt. Okrem toho je tiež výzvou zaoberať sa samým so sebou. Formulovať jasne svoje vlastné potreby. V starom roku mnohí začali pre seba objavovať nové, meditatívne športy. Iní hľadali útočisko v ezoterických disciplínach, zatiaľ čo ďalší sa obrátili na nových priateľov. Veľmi podobné trendy sú aj tento rok. Ale len do konca júla. Potom Jupiter zmierni depresívne pôsobenie Saturna a vo vás sa prebudí princíp nádeje. Všetko bude oveľa jednoduchšie a budete mať pocit, ako nový človek. S jasnou víziou budúcnosti a ochotu čeliť výzvam. Dôvod k radosti. Pretože potom budú vaše životné okolnosti konečne také, aké sa vám páčia.


Láska

V podstate ste verná duše. Teraz pomýšľate na slobodu myslenia. Možno preto, že stretnete človeka (február, marec, jún, júl), ktorý vám bude popisovať budúcnosť v lákavých farbách. Tip: Nehádžte flintu do žita, ale ani sa na nikoho pevne neviažte. Až od leta budete zrelí na správne rozhodnutie.

Kariéra V práci platí podobná stratégia ako v láske: Prvá polovica roka ponúka niekoľko dobrých príležitostí. Skutočný hit na vás čaká, ale len na jeseň alebo v zime. Opustite svoj ​​terén, len ak ste naozaj nešťastní. Inak: počkajte do septembra alebo októbra, pretože potom vás Jupiter bude rozmaznávať!


Energia

Nie je nevyhnutná fyzická kondícia, teraz by ste mali venovať väčšiu pozornosť svojej duši. Saturn vás povedie k disciplíne, ktorá vám prinesie blízkosť vášho vnútra. Joga, lukostreľba a golf sú druhy športu, ktoré vám v roku 2013 urobia dobre. Najmä v máji a septembri, kedy váš život bude stresujúci, a vaše nervy budú napäté.

 

PrihlásenieKto je online

Máme hostí: 3 pripojení

Partneri